Duyurulur

Bugün size ulaşmak üzere, kalbimizde ağırlıkla bir kararla sizlere bir duyuru yapmak zorundayız. Azimli Arama Motoru projesi 17 Ekim 2019 tarihinden bu yana büyük bir özveri ve tutkuyla yürüttük. Ancak, bugün sizlere üzücü bir haber vermek zorundayız. Son 6 yıl boyunca, Azimli Arama Motoru olarak hedeflerimize ulaşmak için birlikte mücadele ettik. Bu süre zarfında, sayısız zorlukla karşılaştık ve birlikte aşmayı başardık. Ancak, Azimli Arama Motoru projesini kapatma kararı aldık. Bu kararı almamız kolay olmadı. Ancak, değişen pazar koşulları, teknolojideki hızlı ilerlemeler ve bir dizi diğer faktör, projenin sürdürülebilirliğini sorgulamamıza neden oldu. Bu nedenle, projeyi sonlandırma kararı almış bulunuyoruz. 2 Haziran 2024 tarihinde Azimli ve Azimli'ye bağlı alt projeler dahil faaliyetlerine son verilecek ve hizmeti kesilecektir.

Bu kararı alırken, projenin bir parçası olan herkesi ve topluluğu düşündük. Sizlerin gösterdiği destek ve katkılar için içtenlikle teşekkür ederiz. Azimli Arama Motoru, her birinizin emeği ve katkısı olmadan bu noktaya gelemezdi. Bu süre zarfında edindiğimiz tecrübeler ve dostluklar unutulmayacak. Her birinizin bu projeye kattığı değeri takdir ediyoruz. Ancak, her şeyin bir sonu olduğunu kabul etmek zorundayız. Ancak, bu zaman ve tecrübe her şeyin son olacağı anlamına gelmiyor!

Verazm (verazm.com) üst kuruluş olarak, diğer projelerimizin üzerinde durduğumuzu sizlere bildirmek isteriz. Kar amacı gütmeyen, insanoğlu için geliştirilmiş projeler ve daha fazlası. Detaylı bilgi için Verazm'ın web sitesine ulaşabilirsiniz. (Verazm sitesi, Nisan ayında aktif edilmesi bekleniyor.) Ayrıca Azimli kapanması, artık arama motoru geliştirmeyeceğiz anlamına gelmiyor. Yeni gelişmiş bir arama motoru yapmak ve duyurusunu sizlere sunmak için bizlerde sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

Projenin sona ermesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bize ulaşmaktan çekinmeyin. Her zaman buradayız ve sizinle iletişimde olmaktan mutluluk duyarız. Son olarak, bu uzun yolculuk boyunca bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizler olmadan bu başarıya ulaşamazdık.

Bizlere ulaşın; destek@verazm.com

Verazm CEO'su Azmi Can GURNAZ ve Azimli ekibi...

* Lütfen azimli.org.tr/bilgi sayfasını sık sık kontrol edin. Verazm ve Azimli hakkında sizlere bu sayfadan haberdar edeceğiz.